Wycieczki jednodniowe dla szkół

Myślisz o zabraniu klasy w ciekawe miejsce? Chcesz pokazać dzieciom Biskupin, Kraków, Zoo w Poznaniu, Ostrów Lednicki, a może Gdańsk? Jednodniowa wycieczka szkolna to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną spędzić kilka godzin poza murami szkoły w niewielkiej odległości od miejscowości, w której znajduje się placówka. Jako doświadczony przewodnik i właścicielka biura turystycznego oferuję pomoc w organizacji takiego wyjazdu wraz z oprowadzaniem. Doskonale znam angielski, niemiecki czeski, zatem wyprawa — nawet za granicę, do sąsiednich miast, nie stanowi dla mnie problemu.

Wycieczki szkolne jednodniowe — pomysły

Nie sztuką jest zorganizować jednodniową wycieczkę szkolną gdziekolwiek. Być może nie masz pomysłu, w jaki sposób zapewnić uczniom zajęcia w trakcie takiego wyjazdu, bo chcesz, aby miały one wymiar edukacyjny, ale też dawały im nieco swobody. Zaufaj mojemu doświadczeniu i skorzystaj z pomocy w przygotowaniu planu wyprawy, a następnie w jego realizacji. Gwarantuję, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a sami uczniowie zapamiętają ten wyjazd jako naprawdę interesujący.

Szkolne wycieczki jednodniowe dla szkół podstawowych i średnich

Pragniesz zorganizować uczniom wolny czas w dni, w których szkoła nie może przeprowadzić lekcji? Nie masz pomysłu na to, co im zaoferować? Wycieczka jednodniowa to idealne rozwiązanie dla klas na każdym poziomie edukacji. Niezależnie od tego, czy ma być połączona ze zwiedzaniem zabytków, spacerem po terenach zielonych, czy wyprawą do zoo — jestem do Waszej dyspozycji

Jeżeli chcesz poznać szczegóły współpracy z Travel Discover — zapraszam do kontaktu. Razem ustalimy, co będzie najbardziej interesujące dla Twoich podopiecznych, obierzemy sprawdzony kierunek, przygotujemy plan wyjazdu i umówimy się na konkretny termin. Zadzwoń!

Jak zaplanować szkolne wycieczki jednodniowe, aby były udane?

Większa część odpowiedzialności za atrakcje w czasie jednodniowej wycieczki szkolnej spoczywa na organizatorze, czyli biurze Travel & Discover jednak możesz pomóc w przygotowaniu jej tak, aby sam wyjazd przebiegł sprawnie i aby uczestnicy jak najszybciej dotarli na miejsce. Wystarczy zaplanować odpowiednio wcześnie zbiórkę oraz poinformować uczestników o konieczności zabrania dodatkowej odzieży na wypadek załamania pogody, prowiantu albo dodatkowej gotówki np. na obiad. Chcesz wiedzieć, jak jeszcze możesz wpłynąć na sprawniejszą organizację? Skontaktuj się ze mną.

Wycieczka szkolna jednodniowa — kiedy i dla kogo sprawdzi się najlepiej?

Wycieczki jednodniowe dla szkół to doskonały pomysł na zorganizowanie czasu wolnego wtedy, kiedy w placówce edukacyjnej nie można przeprowadzić zajęć szkolnych. Idealnym czasem na wyjazd są więc matury, egzaminy ósmoklasistów, ale też np. czas remontu sali lekcyjnej. Wyprawa taka może ponadto zbiec się w czasie z długim weekendem albo stanowić formę integracji, pożegnania po zakończeniu jakiegoś etapu nauki lub nagrody za wyjątkowo dobre wyniki w nauce. Okazji jest wiele, a ja zawsze służę pomocą w zapewnieniu na ten czas niezapomnianych wrażeń.

Jeżeli potrzebujesz doskonale zorganizowanego, godnego zaufania biura podróży, które ma duże doświadczenie w organizacji jednodniowych wycieczek szkolnych, to zapraszam do współpracy z Travel & Discover.

Zapoznaj się z naszymi wycieczkami:

 • Energylandia

  Zapraszamy do Energylandii, jednego z największych parków rozrywki w Europie
  W programie: przejazd i całodniowa zabawa w parku rozrywki

   • Miejsce: Zator – Energylandia
   • Termin: do ustalenia
   • Cena od 220 zł / osobę
    cena obejmuje: przejazd, bilet wstępu, ubezpieczenie

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!


Facebook
Twitter
Instagram